Інтерфакс-Україна
22:39 07.03.2022

Байден не прийняв рішення щодо ідеї ембарго на російську нафту, продовжить консультації - Білий дім

1 хв читати

Президент США Джо Байден наразі не прийняв рішення щодо ідеї про ембарго на імпорт російської нафти, заявила в понеділок представниця Білого дому Джен Псакі.

"Наразі немає рішення про заборону на імпорт нафти з Росії. Триватимуть дискусії на цю тему: і внутрішні, і з нашими партнерами в усьому світі", - сказала вона на брифінгу у Вашингтоні.

Вона нагадала, що, приміром, європейські країни імпортують значно більше російської нафти, ніж США, і тому Вашингтону в таких питаннях треба враховувати інтереси своїх партнерів у Європі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польща повністю замкнула кордон з Білоруссю

Ракета випадково впала з військового літака на будинок у Волинській області – ЗМІ

Україна та Ізраїль домовилися про спільне забезпечення безпеки паломників, які прямують до Умані на Рош га-Шана - ЗМІ

Потреба у монетарному фінансування можливих додаткових видатків бюджету наразі відсутня – НБУ

Уряд виділив землю під будівництво заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів для ЗСУ - Шмигаль

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Сили оборони відбили з початку доби 141 ворожу атаку - Генштаб

Словацький міністр ініціює запровадження обов'язкової військової служби в країні

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА