Інтерфакс-Україна
13:45 08.03.2022

Зеленський подякував президенту Світового банку за підтримку України

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський подякував президентові Світового банку Девіду Малпассу за підтримку нашої країни в боротьбі з російською агресією.

"Вдячний президенту Світового банку Девіду Малпассу за вагому підтримку України в боротьбі проти російської агресії", - написав Зеленський у твіттері у вівторок.

Раніше стало відомо, що Рада виконавчих директорів Світового банку у ніч на вівторок затвердила пакет додаткової бюджетної підтримки "Фінансування на відновлення в умовах складної економічної ситуації в Україні (FREE Ukraine)" у розмірі $489 млн, а з урахуванням іншої допомоги її загальна сума перевищить $700 млн.

Джерело: https://twitter.com/ZelenskyyUa/status/1501152464833294339

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Чугуєві зросла до чотирьох осіб

Комітет Ради здоров’я нації підтримав законопроект про відновлення обов’язкової військової підготовки для студентів-медиків

Внаслідок ножового нападу на вокзалі в Гамбургу постраждали 12 осіб

Портнов напередодні вбивства відвідував Україну

Сибіга про смерть Портнова: До нас надійшла офіційна інформація з Іспанії, тривають відповідні процедури

Україна все ще розглядає Ватикан як можливе місце зустрічі делегацій України та РФ - Сибіга

Сибіга: Стратегія Росії - домогтися, щоб США вийшли з переговорного процесу

Кількість загиблих внаслідок ракетного удару по Одеському порту збільшилась до 2 чоловік, поранених лишається 7

Кількість загиблих внаслідок ранкового авіаудару по Куп‘янську зросла до 2 - прокуратура

Жумаділов: Уряд ухвалив постанову, що дозволяє АОЗ укладати договори на логістичні, транспортні та митно-брокерські послуги

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА