Інтерфакс-Україна
14:53 08.03.2022

Підрозділи армії РФ зазнали непоправних втрат біля Харкова і відступили на російську територію – Генштаб ЗСУ

2 хв читати
Підрозділи армії РФ зазнали непоправних втрат біля Харкова і відступили на російську територію – Генштаб ЗСУ

Підрозділи 25-ї ОМСБр 6-ї армії РФ зазнали непоправних втрат біля Харкова та відступили на територію Бєлгородської області для відновлення боєздатності, повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ у вівторок.

"У зв’язку з непоправними втратами в районі Харкова, підрозділи 25-ї ОМСБр (Луга) 6-ї армії залишили зону бойових дій та повернуті до району н. п. Нехотєєвка Бєлгородської області для здійснення заходів відновлення боєздатності", - йдеться у повідомленні, оприлюдненому у Facebook.

У ньому уточнюється, що основні зусилля окупантів продовжують зосереджуватись на створенні умов для захоплення Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Маріуполя, Миколаєва та виході на адміністративні межі Луганської та Донецької областей.

"Одночасно зберігаються ознаки готовності воєнно-політичного керівництва Республіки Білорусь до можливої широкомасштабної участі ЗС РБ у бойових діях проти України на боці РФ. Здійснено часткове перегрупування сухопутних військ та ССО ЗС РБ. Зокрема, у районі Бресту перебувають по одній БТГр зі складу 38-ї ОДШБр (Брест) та 103-ї ОПДБр (Вітебськ) ЗС Білорусі; у районі Олександрівки (район прикордонного КПП в районі н.п. Вільча, Київська обл.) – 2-ї БТГр 38-ї ОДШБр; в районі Кірового (Поліський радіаційний заповідник) – 2-ї БТГр 103-ї ОПДБр", - зазначають у Генштабі.

Там додають, що зазначені підрозділи переведено у найвищі ступені бойової готовності, але морально-психологічний стан особового складу є вкрай низьким.

"Більшість військовослужбовців поінформована про майбутні дії та не бажає воювати на боці ЗС РФ", - підсумували в Генштабі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Покровську під час обстрілу поранені троє дітей

Пєсков підтвердив інформацію про підготовку розмови Путіна й Трампа у вівторок

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА