Інтерфакс-Україна
16:35 08.03.2022

За останні шість днів до України надійшло 20 тис. тонн гумдопомоги - Шмигаль

1 хв читати

За останні шість днів український кордон перетнули майже 3 тис. вантажівок, які ввезли 20 тис. тонн гуманітарної допомоги, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Від імені уряду хочу подякувати нашим партнерам, усім людям, які сьогодні допомагають Україні. За останні шість днів український кордон перетнули майже 3 000 вантажівок, які ввезли 20 тисяч тонн гуманітарної допомоги. Це переважно продукти харчування, одяг, медикаменти та медичні засоби, які уряд уже спрямовує до регіонів", - сказав Шмигаль у зверненні у вівторок удень.

Окрім того, за його словами, понад 10 млрд грн надійшло на рахунок спеціально створений Національним банком України для підтримки української армії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В західних областях України очікуються пориви вітру 15-20 м/с – Укргідрометцентр

Сили оборони уразили Кірішський НПЗ у Ленінградській області рф – Стратком ЗСУ

ЄС дозволив Україні продовжити роботу над переговорними кластерами після завершення скринінгу 30 вересня

Для України вперше під час євроінтеграції країн буде застосована унікальна процедура, яка дозволяє не чекати згоди Угорщини – віцепрем’єр Качка

В Польщі зростає хвиля проросійських настроїв, і роль політиків – зупинити цю хвилю – Туск

Естонія продовжить підтримку українських військових на 100 млн євро – міністр оборони Певкур

Здійснили комбіновану атаку на залізничну логістику окупантів: ліквідовано «росгвардійців», знищено дорожнє полотно - джерела в ГУР

В Україні в наступні дві доби переважно без опадів, лише на заході місцями дощі – Укргідрометцентр

На Київщині сталася детонація боєприпасів у поїзді, що перевозив військовий вантаж - Генштаб

Росіяни за добу вбили 4 жителів Донеччини – Філашкін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА