Інтерфакс-Україна
17:26 08.03.2022

У Бучі було підірвано Інститут скловолокна, випари від хімічних речовин піднялися в небо – ексмер Ірпеня Карплюк

1 хв читати
У Бучі було підірвано Інститут скловолокна, випари від хімічних речовин піднялися в небо – ексмер Ірпеня Карплюк

Російські окупанти 7 березня підірвали у Бучі (Київська обл.) Науково-дослідний інститут склопластиків і волокна, внаслідок чого випари ацетону та інших хімічних речовин піднялися у небо у вигляді чорного диму, повідомив колишній мер Ірпеня Володимир Карплюк.

"7 березня в Бучі було підірвано Інститут скловолокна. Випари ацетону та інших хімічних речовин чорним димом піднялися в небо в бік Ірпеня та Михайлівка-Рубежівки", – написав Карплюк у Facebook у вівторок.

Він також розповів, що гуманітарна ситуація у прилеглих до Ірпеня районах катастрофічна, у зв'язку з чим ексмер закликав міжнародне співтовариство докласти зусиль для порятунку мирного населення від загибелі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Києві зросла до 14 людей – ДСНС

Угода ЄС-США в енергетиці охоплює закупівлі СПГ, нафти, ядерного палива, передових технологій та інвестицій - ЄК

АМКУ надав дозвіл оператору мережі UPG на оренду ще 47 АЗС групи "Приват"

Стефанчук запропонував врегулювати питання про онлайн-трансляції засідань парламенту відповідно до Регламенту Ради

У Києві вже 13 загиблих людей – КМВА

"ДТЕК" відновив електропостачання для понад 350 тис. абонентів у Київській обл. після негоди

Трамп чітко дав зрозуміти, що угода про припинення російської в Україні має бути укладена до 8 серпня – представник США на Радбезі ООН

Трамп хоче укласти угоду про припинення війни Росії в Україні до 8 серпня

Шмигаль обговорив з міністром оборони Італії можливість додаткового постачання Україні систем ППО

Закон про повернення повноважень НАБУ/САП набере чинності 1 серпня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА