Інтерфакс-Україна
23:35 08.03.2022

Девід і Вікторія Бекхеми пожертвували на допомогу українським дітям і закликали робити пожертвування для біженців

1 хв читати

УКРАЇНА - Англійський ексфутболіст Девід Бекхем і його дружина Вікторія зробили пожертвування на допомогу українським дітям, повідомив футболіст.

"Матері змушені тікати разом із дітьми. Сім'ї розлучаються. Війна в Україні триває вже другий тиждень, потреби сімей загострюються, а 7,5 мільйона дітей наразі перебувають під загрозою... Вікторія і я зробили пожертвування від імені нашої сім'ї до фонду екстреної допомоги @unicef 7", - повідомив Бекхем у відеозверненні в інстаграмі у вівторок і закликав усіх надавати негайну допомогу.

"Ситуація в Україні воістину жахлива. Будь ласка, подумайте про те, щоб зробити пожертвування до фонду екстреної допомоги @unicef 7, якщо ви маєте таку можливість, для надання негайної допомоги для підтримки благополуччя дітей, на допомогу медикаментами та знайдення безпечного місця для сімей", - написала Вікторія в інстаграмі.

Джерело: https://www.instagram.com/tv/Ca1yY7VoSwm/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

ОСТАННЄ

Двоє цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворога в Запорізькій області – ОВА

Пропозиції РФ щодо припинення вогню залишаться вимогами капітуляції України - ISW

Трамп передбачає колапс Росії і водночас критикує Зеленського

Європейський Союз буде готовий розпочати переговори про торгівлю зі США з 9 липня – фон дер Ляєн

Він вбиває багато людей, і я не знаю, що, чорт забирай, сталося з Путіним, - Трамп

Харків та передмістя під атакою ворожих БпЛА - Синєгубов

Європейський Союз буде готовий розпочати переговори про торгівлю зі США з 9 липня – фон дер Ляєн

Одна людина загинула й одну поранено внаслідок ворожих обстрілів у Сумській області – ОВА

Жінка й трирічна дитина загинули, а водій наклав на себе руки в автотрощі в Харківській області - поліція

Загиблу жінку дістали з-під завалів зруйнованого ворогом будинку у Миколаєві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА