Інтерфакс-Україна
14:02 09.03.2022

Окупанти не пустили гуманітарну колону на контрольовану ними частину Запорізької області - голова обладміністрації

1 хв читати
Окупанти не пустили гуманітарну колону на контрольовану ними частину Запорізької області - голова обладміністрації

Російські окупаційні війська, що зайняли м. Василівка Запорізької області, не пропустили українську гуманітарну колону, яка прямувала з Запоріжжя в зайняті ними міста, повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.

"Повністю було підготовлено колону, яка складалася з автобусів і п'яти вантажівок із гуманітарною допомогою. Ми її відправили, наші війська її пропустили, вона дійшла до Василівки, там її розвернули російські війська", - сказав Старух у відеозверненні, опублікованому в телеграмі в середу.

Водночас, за його словами, із зайнятого окупантами Енергодара Запорізької області в напрямку обласного центру виїхала колона з евакуйованими, також бажання виїхати було від жителів Василівки та Дніпрорудного. Голова обладміністрації висловив сподівання, що окупанти їх пропустять.

"Зараз іде колона з Енергодара - люди, багато автобусів із Дніпрорудного також хочуть виїхати, і хочуть виїхати з Василівки. Чекаємо, що росіяни пропустять - виконають свої обіцянки, випустять людей і створять цей гуманітарний коридор, щоб ті, хто має виїхати в Запоріжжя, могли це зробити. В Запоріжжі все підготовлено для їх прийому, ми на них чекаємо. Всі умови, відповідно, створимо, щоб вони почувалися як удома", - сказав Старух.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА