Інтерфакс-Україна
21:07 09.03.2022

Шмигаль обговорив із прем'єрами Болгарії та Хорватії, а також канцлером Австрії протидію російській агресії

1 хв читати

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у середу обговорив із прем'єрами Болгарії та Хорватії, а також канцлером Австрії протидію російській агресії.

"Під час розмови з канцлером Австрії Карлом Нехаммером подякував за всебічну підтримку. Сьогодні вирішальне значення має посилення тиску на Росію – припинення обстрілів і нападів на мирних українців. Ми також розраховуємо на підтримку членства України в ЄС", – написав Шмигаль у Twitter.

Також він заявив, що поговорив із прем'єр-міністром Болгарії Кирилом Петковим, і подякував за підтримку інтеграції України до ЄС та гуманітарної допомоги.

Крім того, сторони обговорили шляхи протидії російській агресії та захисту людей.

"Хорватія підтримує Україну шляхом до ЄС. Вкотре переконався у цьому під час розмови з прем'єром Андрієм Пленковичем. Обговорили посилення санкцій проти Росії. Подякував за підтримку українцям", - написав прем'єр у соцмережі.

Джерело: https://twitter.com/Denys_Shmyhal/status/1501540369695223816?s=20&t=ib9OhaUvTY_33zE5L1-mgQ

https://twitter.com/Denys_Shmyhal/status/1501571100244951043?s=20&t=ib9OhaUvTY_33zE5L1-mgQ

https://twitter.com/Denys_Shmyhal/status/1501619842016845829?s=20&t=ib9OhaUvTY_33zE5L1-mgQ

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Літак Трампа приземлився в Анкоріджі

Зустріч Трампа і Путіна пройде у форматі "три на три" за участю Рубіо і Віткоффа

Сирський: Збільшуємо тиск на окупантів, протидіємо спробам противника просунутися вперед

Через ворожу атаку по центральному ринку Сум вогнем знищено десять кіосків

"Азов" повідомив про зачищення від ворога Золотого Колодязя та шести сіл і знищення 271 окупанта – заява

Суд відмовився задовольнити клопотання про взяття під варту і відсторонення від посади керівника апарату КМДА Загуменного

Усі осередки горіння у Сумах ліквідовано, обійшлося без постраждалих

Сили оборони України відкинули ворога від Золотого Колодязя, звільнено 31 кв км

Уряд України підтримав законопроєкт про відтермінування відкриття декларацій військовослужбовців

Трамп про зустріч з Путіним: Думаю, що все пройде дуже добре, а якщо ні, я швидко повернуся додому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА