Інтерфакс-Україна
22:53 09.03.2022

250 жителів Ізюма евакуювали до Слов'янська – голова ОВА

1 хв читати

250 жителів Ізюма евакуювали до Слов'янська, повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Це лише невелика частина мирного населення знищеного окупантами міста. Ми підготували понад 40 автобусів для повної евакуації, а вдалося виїхати лише шести одиницям транспорту", – написав він у своєму телеграм-каналі.

Синєгубов наголосив, що сьогодні Ізюм повністю непридатний для життя: немає світла, тепла, води, зв'язку. Інфраструктуру знищено.

"Через обстріли російського ворога гуманітарні вантажі також не вдалося доставити. Це тероризм з боку Росії проти безневинних людей!" - додав голова ОВА.

Джерело: https://t.me/synegubov/2589

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

Іран та Ізраїль повинні укласти угоду, і вони її укладуть – Трамп

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА