Інтерфакс-Україна
09:06 10.03.2022

На Харківщину прибула гумдопомога з інших регіонів України, а також Швейцарії та Польщі – Синєгубов

1 хв читати

Харківський обласний логістичний штаб продовжує збирати та поширювати гуманітарну допомогу, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"За вчора розвантажили шість фур, 12 вагонів. Вантаж прийшов від Чернівців, Тернополя, Кременчука, Львова. Серед іноземних партнерів – Швейцарія, Польща. Очікуємо допомоги з Греції. Це продукти харчування, зокрема і дитяче, одяг, медикаменти", - написав Синєгубов у своєму Telegram-каналі.

За його словами, частину вантажів забирають територіальні громади. Зібрану гуманітарну допомогу надсилають до пунктів "Нової пошти", а також відділень "Укрпошти".

"Це значно полегшить отримання найнеобхіднішого", - зазначив Синєгубов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА