Інтерфакс-Україна
12:46 10.03.2022

Конституційний суд РФ втратив членство у Конференції європейських конституційних судів

1 хв читати

Конституційний суд РФ втратив членство у Конференції європейських конституційних судів, повідомляє пресслужба КС України із посиланням на заступника голови КС України Сергія Головатого.

"Конституційний суд Російської Федерації з 10 березня 2022 року втратив членство в Конференції європейських конституційних судів на підставі п1. ст.7 статуту Конференції. Про це йдеться в листі голови Конференції європейських конституційних судів Домніки Маноле, надісланому 10 березня всім президентам/головам конституційних судів, які є членами Конференції європейських конституційних судів", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у КС України у четвер.

У суді нагадали, що 1 березня КС України надіслав листа із пропозицією припинити членство КС РФ у Конференції європейських конституційних судів, у відповідь на це звернення було розпочато письмову процедуру голосування за позбавлення членства КС РФ в організації. Таку ініціативу Конституційного Суду України підтримали президенти конституційних судів Австрії, Бельгії, Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Словаччини та Чехії.

У КС України додали, що наразі триває процедура голосування про припинення членства КС Республіки Білорусь за ініціативою КС України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повітряні сили уразили командний пункт 3-го армійського корпусу ворога в Бахмуті – Генштаб

Розпочато розслідування за фактом розстрілу окупантами ще двох військовополонених на Покровському напрямку - прокуратура

Точицький виступив на відкритті виставки про Мазепу у Лаврі попри заяви Мінкультури про порушення в її організації

Суддя на мотоциклі в м. Дніпро на смерть збив пішохода - ДБР

Мерц закликав Китай підтримати західний план мирного врегулювання в Україні

Головна причина звільнення Остапенка - слабка позиція по повʼязаних з РФ релігійних організаціях, все інше технічне - Точицький

Точицький про заяви щодо тиску на "Софію Київську": я цього тиску не відчуваю

Основними сферами інтересу румунських компаній в Україні є будівельна галузь, ІТ-сектор та архітектура - CCBRU

Мін’юст скасував продаж нерухомого майна промгрупи "Юнігран" через санкції – юрфірма

ССО ЗСУ уразили важливий об’єкт російського ВПК – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА