17:55 10.03.2022

Спеціальний механізм виплати субсидій, пільг та грошової допомоги в березні буде застосовано в окремих містах та районах 7 областей - Мінсоцполітики

2 хв читати

Міністерство соціальної політики заявляє, що спеціальний механізм виплати субсидій, пільг та грошової допомоги в березні буде застосовано в окремих містах та районах семи областей.

"Цей механізм передбачає проведення Міністерством соціальної політики централізованого нарахування грошових допомог, пільг та субсидій і залучення Ощадбанку для перерахування виплат людям з населених пунктів, де органи соціального захисту не мають можливості працювати через активні бойові дії та забезпечувати нарахування і виплату таких допомог", – йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначено, що на момент ухвалення рішення про застосування такого механізму неможливість провести нарахування спостерігалася у більш ніж 60 містах та районах десяти областей.

"7-9 березня органи соціального захисту в окремих регіонах змогли частково відновити роботу та провести фінансування соціальних виплат. Таким чином, на основі інформації від регіонів станом на 10 березня, Мінсоцполітики застосовує механізм виплати грошових допомог, пільг та субсидій в окремих містах та районах семи областей", – йдеться в повідомленні.

Це, зокрема, Донецька область: Волноваський, Маріупольський райони та місто Маріуполь; Запорізька область: Василівський, Пологівський райони та міста Енергодар і Токмак; Луганська область: всі міста і райони; Миколаївська область: Миколаївський район; Сумська область: Охтирський район у межах колишнього Тростянецького району; Харківська область: Ізюмський, Куп'янський райони та міста Харків і Куп'янськ; Чернігівська область: Новгород-Сіверський, Прилуцький, Корюківський, Чернігівський райони та Чернігів.

"Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики проводить у цих містах та районах централізоване нарахування грошових допомог, пільг та житлових субсидій. Орієнтовно цей процес триватиме три-чотири дні. Після цього фінансування буде спрямовано до АТ "Ощадбанк", яке забезпечить перерахування виплат отримувачам", - наголошують у міністерстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА