Інтерфакс-Україна
21:48 10.03.2022

США виділять $50 млрд на гуманітарну допомогу Україні - Гарріс

1 хв читати

США виділять $50 млрд на гуманітарну допомогу Україні через Всесвітню продовольчу програму ООН, повідомила віцепрезидент США Камала Гарріс.

"Сьогодні (у четвер – ІФ) ми також оголошуємо, що ми надамо ще $50 млрд - через Всесвітню продовольчу програму ООН для надання гуманітарної допомоги", - повідомила Гарріс на пресконференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою у четвер.

Віцепрезидент наголосила, що США підтримують "народ України, який виявив надзвичайну мужність і майстерність, готовність і здатність боротися проти війни Путіна та російської агресії".

Джерело: https://www.whitehouse.gov/briefing-room/speeches-remarks/2022/03/10/remarks-by-vice-president-harris-and-president-andrzej-duda-of-poland-in- joint-press-conference/?fbclid=IwAR3-4OMIA_wJ9ipkCBHqwtMqKhrX9h5X9LD3IUWF4sldMlZXKo8lltl5B68

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА