Інтерфакс-Україна
13:53 11.03.2022

"Vodafone Україна" відновив зв'язок в Авдіївці, Кам'янці, Чугуєві, Бердянську, Приморську, Дніпрорудному та Енергодарі

1 хв читати

Мобільний оператор "Vodafone Україна" відновив зв'язок в Авдіївці, Кам'янці, Чугуєві, Бердянську, Приморську, Дніпрорудному та Енергодарі, повідомила пресслужба компанії у п'ятницю.

"Мобільний зв'язок Vodafone відновлено в Авдіївці, Кам'янці, Чугуєві, Бердянську, Приморську, Дніпрорудному та Енергодарі. Навіть якщо ситуація змінюватиметься, інженери компанії готові миттєво реагувати і робити все можливе, щоб якнайшвидше відновити роботу мережі", - зазначено в повідомленні.

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Наглядова Рада НЕК "Укренерго" призначила шостого члена правління компанії на посаду директора з управління ризиками

Сибіга заявив про солідарність України з Великою Британією у зв'язку з терористичним інцидентом в Манчестері

Ніжин повністю знеструмлений, через це воду подаватимуть за графіком двічі на день

На Харківщині планується розширити примусову евакуацію сімей із дітьми на Великобурлуцькому напрямку

Президенти України та Кіпру обговорили оборонну співпрацю й спільні інфраструктурні проєкти

Сирський: Більшість ворожих ударних БпЛА знищується за допомогою перехоплювачів, наразі збільшуємо їх кількість

Міжнародна комісія з розгляду претензій запрацює на базі Реєстру збитків

Затримано водія Mercedes-Benz, який побив велосипедиста, нова підозра - залишення постраждалого у небезпеці - прокуратура

Зеленський закликав Португалію долучитися до ініціативи PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА