Інтерфакс-Україна
18:22 11.03.2022

Україна візьме участь у MIPIM 22 і проведе захід на підтримку країни

2 хв читати
Україна візьме участь у MIPIM 22 і проведе захід на підтримку країни

Україна візьме участь у міжнародній виставці комерційної нерухомості MIPIM 22 у Каннах (Франція), незважаючи на війну, розв'язану РФ 24 лютого; на стенді України 16 березня відбудеться акція на підтримку країни StandwithUkraine, повідомили організатори Ukraine at MIPIM Дмитро Допіро та Ганна Нестуля агентству "Інтерфакс-Україна".

Як повідомлялося, цього року українська делегація мала відвідати MIPIM із різноманітними проектами з Києва, Львова, Івано-Франківська, Харкова, Запоріжжя, Херсона та Луцька. Зокрема, на MIPIM 22 готували презентацію своїх проектів Київське інвестиційне агентство, Promprylad.Renovation, Toronto-Kyiv, TK Property Management, Q Partners, UDP, Altis Holding, Dragon Capital, Intergal Bud, Midland Development, Delta, STRIX, Masnavi Capital, Mandarin Plaza Group, Creator City, STOIC Group, CBM Forum, Arricano. МІРІМ планували відвідати понад 100 гравців ринку нерухомості з України, зокрема мер Києва Віталій Кличко.

"У зв'язку із вторгненням Росії в країну українська спільнота нерухомості не може взяти участь у MIPIM цього року в первісному форматі. Девелопери та будівельники, консалтери й інвестори зосередилися на захисті країни та народу. Проте український стенд буде на MIPIM, який відбувається у Палаці фестивалів і конгресів у Каннах. Ми ставимо перед собою завдання – консолідувати міжнародну бізнес-спільноту в питанні допомоги Україні", - повідомила керівниця агентства Invest in Projects Ганна Нестуля.

За словами офіційного представника MIPIM в Україні Дмитра Допіра, Україна отримала всебічну підтримку організаторів найавторитетнішої міжнародної інвестиційної виставки.

"На MIPIM не буде жодного учасника з РФ. При цьому організатори повністю підтримують наші ініціативи, й ми їм за це дуже вдячні", - повідомив Допіро.

На другий день виставки, 16 березня, заплановано захід на підтримку України за участю мерів європейських міст, а також іноземних інвесторів. Уже підтвердили свою участь мер Познані Яцек Яськовяк та мер Риги Мартиньш Стакіс.

Уперше проведена у 1990-му як захід для інвесторів і девелоперів, сьогодні MIPIM стала головною подією року серед професіоналів нерухомості, на якій обговорюють загальносвітові проблеми, тенденції та інновації в галузі.

Київ та українські девелопери беруть участь у заході з 2004 року. Останніми роками делегацію Києва очолював мер Віталій Кличко. Його участь привертала додаткову увагу учасників MIPIM.

MIPIM 22 відбувається 15-18 березня.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

США та Китай проведуть зустріч у Лондоні щодо торговельної угоди — Трамп

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА