Інтерфакс-Україна
19:30 11.03.2022

"Укрпошта" доставить евакуйованим українцям "посилки з домівки" до сусідніх країн зі знижкою в 70%

2 хв читати

"Укрпошта" з 11 березня доставлятиме "посилки з домівки" із 70% знижкою до Польщі, Румунії, Молдови, Угорщини та Словаччини, тобто до тих країн, які приймають найбільшу кількість українців, яким довелося залишити Батьківщину через російську агресію.

"За даними ООН за два тижні війни з України виїхало до 2 млн громадян, і кількість людей, яким довелося кинути все і тікати в пошуках безпеки, з кожним днем тільки зростає. Очевидно, що в тривожному рюкзаку чи валізці речей на два-три дні. А скільки ще доведеться українцям переховуватися від градів і авіабомб - важко передбачити. Тому "Укрпошта" домовилася з поштами найближчих західних сусідів про спеціальні умови доставки з максимальною знижкою - 70%. Аби рідні чи знайомі за можливості змогли відправити необхідні речі тим, хто покинув межі України", - йдеться у повідомленні українського поштового оператора, поширеному у п'ятницю.

Знижка надається виключно на тарифи доставки, не на додаткові послуги.

"Багато хто каже, що почувається розгубленим, коли потрапляє до іншої країни. Для таких людей відправлення з їхніми домашніми речами, або просто купленими і привезеними з України, стане сигналом про те, що їхній дім, їхнє звичне життя не залишилися десь далеко. Потрібно трохи почекати, і знову можна буде повернутися додому", - прокоментував ініціативу генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

На поштовому відділенні "посилки з домівки" оформлятимуть як звичайні відправлення. Вартість доставки залежить від розміру та ваги, проте на всі такі відправлення "Укрпошта" надасть знижку 70% від вартості міжнародного відправлення.

Оформити відправлення можна і у відділенні компанії, і онлайн в особистому кабінеті або мобільному застосунку "Укрпошти". Також слід заповнити митну декларацію.

У компанії нагадали, що нині більшість відділень "Укрпошти" працюють у звичайному режимі. Однак у деяких областях через військові дії тимчасово не можлива доставка відправлень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни атакували Дніпропетровщину безпілотниками: 19 людей поранено, серед них троє дітей

Окупанти за добу втратили 920 осіб та 81 од. спецтехніки - Генштаб

У Швейцарії європейські лідери обговорять план Трампа та вимагатимуть відмови від ідеї передачі Донбасу Росії

23 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Пожежа на Черкащині забрала життя чотирьох дітей, ще одна постраждала – ДСНС

ОВА: Шестеро поранених в результаті обстрілу Запоріжжя, пошкоджені будівлі та автівки

Макрон: жодні кордони не повинні бути змінені силою, а Україна ніколи не повинна бути вразливою

Сили оборони відбили з початку доби 157 бойових зіткнень - Генштаб

Лідери NB8 підтвердили підтримку суверенітету України та намір продовжувати постачання зброї у рамках зміцнення оборони Європи

Ворог атакував Дніпропетровщину безпілотниками, виникли пожежі – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА