Інтерфакс-Україна
20:30 11.03.2022

Поліція Рівненщини підтвердила факт авіаудару поблизу білоруського кордону

1 хв читати
Поліція Рівненщини підтвердила факт авіаудару поблизу білоруського кордону

Поліція Рівненської області повідомила, що у п'ятницю біля села Миляч Сарненського району сталося три вибухи, внаслідок бомбардування ніхто не постраждав.

"Поліцейські за фактом завданих авіаударів у Рівненській області відкрили кримінальне провадження. 11 березня, близько 14:40 у полі поблизу села Миляч Сарненського району сталося три вибухи. В результаті бомбардування ніхто не постраждав, попередньо пошкоджено лінію електропередач", - йдеться у повідомленні поліції Рівненської. області, розміщеному на сторінці у Facebook.

У повідомленні наголошується, що слідчо-оперативна група відділення поліції № 1 (м. Дубровиця, Сарненський район) задокументувала злочин - відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 110 КК України (посягання на територіальну цілісність).

"Матеріали кримінального провадження будуть направлені за підслідністю до СБУ. З місця події поліцейські вилучили уламки та встановлюють походження боєприпасів", - інформують в облполіції.

Джерело: https://www.facebook.com/police.in.Rivne.region

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік за тиждень скоротився ще на 5,2%

Двоє загиблих та одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих БпЛА у Харківській області - прокуратура

УЧХ працює на місцях ліквідації наслідків ударів РФ по Львівщині

Постачання електроенергії, перерване внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя в ніч на неділю, відновлено

Електропостачання відновлено в 162 н.п. Одеської області, знеструмлених через негоду

Сили оборони продовжують стримувати противника, від початку доби відбулося 106 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Світ має зупинити постачання критичних компонентів до Росії – Зеленський

Зеленський: Росія відверто намагається знищити українську цивільну інфраструктуру перед зимою

Вчителям з вересня нараховують доплату 2 тис. грн на місяць, ближче до фронту – 4 тис. грн

Свириденко на Сумщині: ведуться роботи з відновлення подачі електрики після російських обстрілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА