Інтерфакс-Україна
20:34 11.03.2022

Японія та Північна Македонія поповнили список країн, які звернулися до МКС у зв'язку із вторгненням РФ в Україну - генпрокурор

1 хв читати

Кількість країн, які звернулися до Міжнародного кримінального суду (МКС) через вторгнення РФ в Україну, зросла до 41 після звернення Японії та Північної Македонії, повідомила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова.

"Японія та Північна Македонія також звернулися до Міжнародного кримінального суду щодо вторгнення Росії та злочинів, скоєних в Україні. Загальна кількість звернень держав становить 41", - написала Венедиктова в Twitter у п'ятницю ввечері.

3 березня прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон повідомив, що 38 країн подали найбільше звернення до МКС через вторгнення РФ в Україну. Того ж дня прокурор МКС у Гаазі Карім Хан заявив, що після звернення 39 держав-членів суд розпочинає повномасштабне розслідування злочинів, пов'язаних із військовою агресією РФ проти України.

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявляв раніше, що Москва заперечує заяви про скоєння військових злочинів в Україні, а РФ не є учасницею МКС.

Джерело: https://twitter.com/VenediktovaIV/status/1502336968591556614

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА