Інтерфакс-Україна
07:33 12.03.2022

Казахстан підтверджує готовність стати посередником у вирішенні ситуації в Україні - МЗС

1 хв читати

Казахстан знову підтверджує готовність сприяти дипломатичному вирішенню ситуації в Україні через посередницькі послуги, повідомив заступник глави МЗС республіки Роман Василенко.

Василенко відвідав Словаччину із робочим візитом 9-11 березня. "Василенко представив позицію нашої країни щодо необхідності мирного врегулювання в Україні відповідно до статуту ООН, готовності сприяти дипломатичному вирішенню ситуації через посередницькі послуги", - йдеться у повідомленні МЗС Казахстану.

Раніше перший заступник глави казахстанського МЗС Шахрат Нуришев заявляв, що Казахстан не займає чийсь бік у конфлікті Росії та України та сподівається на дипломатичне врегулювання ситуації.

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв також зазначав, що "Казахстан зі свого боку готовий надати всілякого сприяння, включно з посередницькими послугами, якщо вони, звичайно, знадобляться".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА