Інтерфакс-Україна
12:03 12.03.2022

Пасажиропотік на західному кордоні України зменшився, минулої доби країну залишили майже 75 тис. осіб – МВС

1 хв читати
Пасажиропотік на західному кордоні України зменшився, минулої доби країну залишили майже 75 тис. осіб – МВС

Минулої доби, 11 березня, Україну зилишили майже 75 тис. людей, повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України в суботу.

" За добу 11 березня державний кордон України на західній ділянці перетнули понад 94 тисяч осіб та понад 14 тисяч транспортних засобів. Показники свідчать, що пасажиропотік дещо зменшився відносно показників попередньої доби. Минулої доби Україну залишили майже 75 тисяч людей", - йдеться в повідомленні. у повідомленні.

У ньому уточнюється, що більшість тих, хто виїхав – близько 49 тисяч людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці. Наразі скупчення пішоходів, автомобілів та пасажирських автобусів на цьому напрямку мінімальні.

"В Україну за минулу добу прибули понад 18 тисяч людей, майже 15 тисяч з яких – українці. Більшість із них – чоловіки, які планують захищати майбутнє своєї країни. До речі, за 16 останніх днів до України повернулося близько 220 тисяч наших співвітчизників", - наголошують у МВС.

Там закликають громадян використовувати для перетину кордону з країнами ЄС пункти пропуску на кордонах із Угорщиною, Словаччиною, Румунією та Республікою Молдова.

Джерело: https://www.facebook.com/mvs.gov.ua/posts/328554359300220

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1020 військовослужбовців

11 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Активи російської "Лукойл" в Іраку під загрозою через санкції США – ЗМІ

Країни ЄС у вересні надали захист 79,2 тис. біженцям з України, це рекорд з серпня 2023 року - Євростат

Міністри фінансів країн ЄС розглядатимуть у четвер два способи фінансової підтримки України – ЗМІ

Словацька прокуратура припинила слідство у справі про передання Україні винищувачів МіГ-29 - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 156 ворожих атак - Генштаб

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - прокуратура

Уряд очікує на результати процесуальних дій щодо "Енергоатома" і готовий сприяти НАБУ та САП - Свириденко

Енергетики працюють над мінімізацією обмежень електрики, але ситуація може погіршитися з наступними атаками – глава Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА