Інтерфакс-Україна
14:25 12.03.2022

Підприємства зможуть заплатити зарплату із заарештованих рахунків – глава Мін'юсту

1 хв читати
Підприємства зможуть заплатити зарплату із заарештованих рахунків – глава Мін'юсту

Уряд надав можливість підприємствам виплатити заробітну плату із заблокованих банківських рахунків, повідомив міністр юстиції Денис Малюська у Facebook.

Відповідне розпорядження Кабміну №212 від 11 березня опубліковано на його сайті у суботу.

Відповідно до нього, юридичним особам-боржникам на період воєнного стану дозволено здійснювати видаткові операції з рахунків, коштами, на які накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, на виплату зарплати у розмірі не більше 5 мінімальних розмірів заробітної плати на місяць на одного працівника.

Крім того, документ дає змогу з цих рахунків сплатити податки, збори та єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ).

"Проведення перевірки дотримання вимог цього розпорядження при здійсненні виплат покладається на посадових осіб юридичної особи – боржника. Це розпорядження діє до припинення чи скасування воєнного стану", – зазначається у документі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У 12 областях України працюють 54 "вагони незламності" – віцепрем’єр

СБУ нейтралізувала понад 14 тисяч масштабних кібератак на Україну за час повномасштабного вторгнення

"Укренерго" розпорядилося застосувати аварійні відключення в частині Броварського та Бориспільського районів – ДТЕК

Тепловики ініціюють заборону на блокування рахунків підприємств ТКЕ для запобігання галузевого колапсу

Глава МВС про допомогу киянам: у пунктах обігріву ДСНС можна залишити запит на харчування, зігрітися гарячим чаєм

Фонд "Повернись живим" у 2026р планує перевершити рекордні збори 2025р у 31 млрд грн – директор

Темпи просування окупантів різко скоротилися, ворог на минулому тижні захопив менше 27 кв км – DeepState

Раді пропонують звернутися до президента щодо присвоєння звання Герой України члену правління "Укренерго" Брехту (посмертно)

Конкурсні комісії визначають чи працюватимуть в Україні відповідальні інституції – думка

Україна поскаржилася партнерам на мінімум 10 поштових сервісів РФ, які допомагають обходити санкції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА