Інтерфакс-Україна
14:59 12.03.2022

Лідер кримськотатарського народу Джемілєв обговорив питання підтримки України з президентом Туреччини Ердоганом

1 хв читати
Лідер кримськотатарського народу Джемілєв обговорив питання підтримки України з президентом Туреччини Ердоганом

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв провів зустріч з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, під час якої обговорювалися питання підтримки України з боку Туреччини, а також ситуація на території тимчасово окупованого Росією Криму.

"Відбулася зустріч президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана і Мустафи Джемілєва. Під час зустрічі лідер кримськотатарського народу і президент Туреччини обговорили питання підтримки України, ситуацію в тимчасово окупованому Криму, зокрема щодо загроз для кримськотатарського народу від агресора, захист і допомогу громадянам України, які за час війни в Україні були змушені виїхати до Туреччини", - йдеться в повідомленні пресслужби Представництва президента України в Автономній Республіці Крим, оприлюдненому в суботу.

У ньому уточнюється, що, за попередніми даними турецької сторони, в країну виїхало близько 20 тисяч українців

"Мустафа Джемілєв подякував президенту Ердогану за незмінну позицію підтримки суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом", - підсумували в представництві президента.

Джерело: https://www.facebook.com/ppu.gov.ua/posts/329473425893356

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рух вантажівок дозволили в Миколаївській області вночі через денну спеку

Моді обговорив з Путіним війну в Україні, назвав його другом і чекає на зустріч

Окупанти атакували з дрона дитину в Херсоні - ОВА

Переможці спецаукціонів "Укренерго" на балансування енергосистеми можуть відтермінувати запуск об’єктів на 1-4 місяці за рахунок фінзабезпечення

СБУ повідомила про заочну підозру адміралу РФ Пінчуку, який віддав наказ захопити українське судно "Сапфір"

Трамп запитав Італію про можливість проведення переговорів з Путіним – ЗМІ

ДБР викрило махінації з виплатами на 900 тис. гривень в одній з військових частин Києва

Через обстріли РФ на Донеччині знеструмлено шахту, 77 гірняків підняли на поверхню – ОВА

Правоохоронці викрили факти зловживання у військових частинах в Києві та Київській області

Зеленський і президент Латвії домовилися координувати зусилля для надійного миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА