15:30 12.03.2022

У полоні у СБУ – бойовик ПВК "Вагнер"

1 хв читати
У полоні у СБУ – бойовик ПВК "Вагнер"

Служба безпеки України допитує полоненого бойовика приватної військової компанії "Вагнер", який має бойовий досвід у Сирії та на Донбасі.

"У полоні СБУ – бойовик російської приватної військової компанії "Вагнер". Він хизується своїм бойовим досвідом, успішними операціями в Сирії та на Донбасі у 2014-215 роках", - йдеться у повідомленні української спецслужби, розміщеному у телеграм-каналі.

Згідно з повідомленням, полонений бойовик вірив у те, що мирне населення України зустрічатиме окупантів з усмішкою на обличчі, а завдання військових РФ – звільнити населення від фашистів.

"Україна зразка 2022 року - зовсім інша держава, і наші військові здатні знищити навіть найпрофесійніших окупантів. Цього "вагнерівця", наприклад, схопили під час розвідки в районі Новоукраїнки, коли він прокладав маршрут для основних сил загарбників. Ті хотіли вийти на Херсон через Донецький напрямок", інформують в українській спецслужбі.

Джерело: https://t.me/SBUkr/3883

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА