Інтерфакс-Україна
13:18 13.03.2022

Paysend зупиняє всі перекази в Росію

1 хв читати

Британська Фінтех компанія Paysend зупиняє всі перекази в Росію, йдеться в повідомленні компанії на її сторінці в Linkedin.

"Коли ми заснували Paysend, нашою місією було об'єднати людей і зблизити сім'ю та друзів, навіть якщо вони можуть бути фізично розділені по всьому світу. Вторгнення Росії в Україну показує сувору реальність того, наскільки складною може бути реалізація такої простої концепції. Ми вже поділилися кроками, які ми робили як організація для гарантування безпеки наших співробітників і підтримки людей з постраждалих районів, зберігаючи при цьому доступність послуг Paysend. Однак у зв'язку з нинішніми обставинами ми ухвалили рішення призупинити всі перекази в Росію з негайним набуттям чинності", - йдеться в повідомленні компанії.

Джерело: https://www.linkedin.com/posts/paysend_paysend-statement-on-suspension-of-transfers-activity-6907997718212661248

ОСТАННЄ

Кошта: ЄС готовий продовжувати конструктивну співпрацю з США, захищаючи свої інтереси

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА