Інтерфакс-Україна
08:15 14.03.2022

Російська армія всю ніч обстрілювала населені пункти Харківської області, є загиблі та поранені – поліція

2 хв читати

Російська армія не припиняла обстріл об'єктів інфраструктури та промисловості Харківської області у ніч на понеділок, у результаті чого у місті є загиблі та поранені, повідомили у поліції Харківської області.

"Харківщина пережила складну ніч. Російські окупанти без зупинки гатили по житлових кварталах, лікарнях, об’єктах інфраструктури та промисловості. В результаті численних руйнувань та пожеж є загиблі та поранені", – йдеться у повідомленні відомства у Facebook у понеділок уранці.

Правоохоронці зазначили, що ворог посилив інтенсивність обстрілів Харкова та населених пунктів області.

"Не зважаючи на усі труднощі військового часу, правоохоронці продовжують сумлінно виконувати свої професійні обов’язки. Головні напрямки, за якими поліція активно проводить роботу, це захист населення від наслідків військової агресії: допомога в евакуації, соціальна підтримка, роздача родинам, які найбільше потерпають від ворожих обстрілів, продовольства. Працівники поліції відвідують самотніх людей та осіб похилого віку, багатодітні родини, при підтримці волонтерів надають їм гуманітарну допомогу", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що поліція продовжує підтримувати правопорядок, патрулювати території обслуговування, боротися зі злочинністю та правопорушеннями.

У поліції нагадали, що про факти порушення закону громадяни можуть цілодобово повідомляти службу 102, звертатись на додаткові лінії зв'язку. Також повідомити важливу інформацію до поліції можна за допомогою чат-бота @Kharkiv102_bot.

"Харківські слідчі виїжджають на усі місця обстрілів об’єктів у Харкові та області для документування злочинної діяльності російських військових. Налагоджено ефективну протидію фактам мародерства, щодня поліція затримує любителів легкої наживи для притягнення їх до відповідальності", – йдеться в повідомленні.

Джерело: https://www.facebook.com/police.kharkov/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

Окупанти за добу втратили 1180 осіб та 208 од. автотехніки

Атака росіян "шахедами" по Запоріжжю призвела до пожежі та пошкодження будинків

Росіяни атакували Запорізьку область "шахедами" та авіацією – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА