Інтерфакс-Україна
15:04 14.03.2022

Питання літаків для України залишається невідкладним на порядку денному - глава МЗС

1 хв читати

Питання надання літаків Україні залишається надзвичайно невідкладним на порядку денному, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Літаки потрібні. Це питання залишається надзвичайно невідкладним на порядку денному. Між військовими є розмова про те, які саме літаки потрібні, для яких цілей, але будь-які розмови про те, що Україні літаки не потрібні, не відповідають дійсності", - сказав Кулеба на онлайн-брифінгу у понеділок.

Міністр наголосив, що Україні необхідно значно посилити свої повітряні сили.

"Найкраще, що можуть зробити союзники з НАТО нині, це надати Україні необхідні бойові літаки та штурмовики, які дадуть змогу нам збалансувати військову ситуацію в небі, тому що найбільшої кількості жертв ми зазнаємо внаслідок бомбардувань наших міст із неба", - заявив Кулеба.

Крім того, міністр зазначив, що дуже важливо, щоб усі країни, які мають на своїх складах зброю, виготовлену за радянських часів, передали її Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ на Рівненщині викрила чергову схему ухилення від мобілізації через фейковий коледж

У наркологічному медзакладі в Харкові на зарплату "мертвим душам" витратили понад мільйон гривень - прокуратура

РФ цілеспрямовано дезінформує світ про наявність погодженого без України плану завершення війни - ЦПД

У Херсоні померла поранена через російський обстріл жінка – ОВА

Рада ЄС ухвалила надання Україні EUR3,056 млрд в рамках Ukraine Facility - Свириденко

На Дніпропетровщині припинено діяльність 31 шахрайського кол-центру – прокуратура

США і РФ планують укласти угоду про перемир'я, щоб закріпити здобутки Путіна в Україні – ЗМІ

Пентагон отримав можливість повертати в арсенали США вже виділену для Києва зброю - ЗМІ

Російські футбольні клуби отримали EUR10,8 млн з фонду "солідарності" УЄФА після вторгнення РФ в Україну – ЗМІ

Безробітний з Краматорська отримав 15 років за шпигунство на краматорському напрямку - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА