Інтерфакс-Україна
18:28 15.03.2022

США внесли до санкційного списку дружину Лукашенка

1 хв читати
США внесли до санкційного списку дружину Лукашенка

Дружина президента Білорусі Олександра Лукашенка, якого ЄС, США не визнають законно обраним, Галина Лукашенко внесена до санкційного списку США.

Відповідний документ, що вносить оновлення до списку фізичних осіб Росії та Білорусі, стосовно яких діють американські санкції, оприлюднено у вівторок на сайті американського міністерства фінансів. До санкційного списку внесено 15 нових осіб, серед яких Галина Лукашенко.

Також серед змін, що вносяться документом до санкційного списку, фігурує уточнення, згідно з яким викладено 38 можливих написань імені та прізвища Олександра Лукашенка, внесеного до числа осіб, стосовно яких діють рестрикції США, ухвалені раніше. Варіанти включають різні форми транслітерації з російської та білоруської мов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці – Зеленський за підсумками розмови з новим прем'єром Канади

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА