Інтерфакс-Україна
06:44 16.03.2022

Три російські літаки, три БПЛА, гелікоптер і дві крилаті ракети знищило українське ППО за добу - Командування Повітряних сил ЗСУ

1 хв читати

У вівторок, 15 березня, протиповітряна оборона Повітряних сил ЗСУ знищила три літаки, три БПЛА, один вертоліт та дві крилаті ракети окупантів. Вчинено 9 авіанальотів української авіації на колони ворожої техніки та скупчення військ противника.

"15 березня силами протиповітряної оборони Повітряних Сил ЗС України знищено три літаки рашистів. Один поки не встановлений, а два – це винищувачі бомбардувальники Су-34. Також збитий один ворожий вертоліт, три БПЛА оперативно-тактичного рівня та дві крилаті ракети", – йдеться у повідомленні на сторінці Командування у фейсбук у ніч на середу.

Також повідомляється, що авіація Повітряних Сил завдавала ракетно-бомбових ударів і за наземними цілями.

"Група тактичного призначення у складі бомбардувальників Су-24м, штурмовиків Су-25, вертольотів Мі-24 армійської авіації під прикриттям винищувачів здійснила дев'ять авіанальотів на колони ворожої техніки та скупчення військ рашистів", - зазначили у Командуванні.

Джерело: https://www.facebook.com/kpszsu

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада схвалила продовження до 6 серпня воєнного стану та загальної мобілізації - нардеп

СБУ одночасно затримала 9 агентів ФСБ на підготовці терактів у центральних та східних регіонах України, вилучено понад 30 кг вибухівки

Пастор Бернс погоджується з тим, що Росія має бути притягнута до відповідальності за воєнні злочини

Голова Львівської ОВА пропонує обмежити мерство 4 термінами, як у мера Львова Садового

Болгарія не надсилала офіційних заяв щодо продажу Україні обладнання для ХАЕС-3,4 – пресслужба Міненерго

Сили оборони збили вночі 57 ворожих дронів із 97, ще 34 локаційно втрачені - Повітряні сили

Ворог поранив 5 жителів Донеччини 15 квітня - ОВА

Працівник правоохоронного органу влаштував великий сховок із зброєю у середмісті Києва

Рубіо та Віткофф на тижні відвідають Францію для переговорів щодо України, Ірану та торгівлі - ЗМІ

Буданов: Роботу регіональних консультаційних центрів КШ остаточно врегулювано

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА