Інтерфакс-Україна
10:25 16.03.2022

"Укрзалізниця" повідомляє про пошкодження інфраструктури станції "Запоріжжя-2" внаслідок ворожого обстрілу

1 хв читати
"Укрзалізниця" повідомляє про пошкодження інфраструктури станції "Запоріжжя-2" внаслідок ворожого обстрілу

Унаслідок ворожих обстрілів зазнала пошкоджень інфраструктура станції "Запоріжжя-2", персонал і пасажири не постраждали.

Як повідомило АТ "Укрзалізниця" (УЗ) на своєму телеграм-каналі в середу вранці, зокрема, пошкоджені колії, контактна мережа, у будівлях вилетіли шибки. Крім того, на станції були приміські поїзди без пасажирів, у них пошкоджені вікна.

Водночас в УЗ запевнили, що компанія відновить усю пошкоджену інфраструктуру в найкоротший термін.

Відправлення всіх приміських поїздів, що відправлялися зі станції "Запоріжжя-2", буде тимчасово перенесено на основний залізничний вокзал міста.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб підтвердив ураження НПЗ "Славянский", низки об'єктів нафтогалузі на території РФ та артскладу на ТОТ України

Злочин СЗЧ припиняється, коли військовий звертається щодо подальшого проходження служби – Верховний Суд

Окупати атакували машину рятувальників на Донеччині, є постраждалі – ДСНС

Понад 12 тис. людей уже отримали соцпослуги в межах програми малих грантів - Мінсоцполітики

ДБР повідомило про затримання чернівецького експравоохоронця за підозрою у переправлявлянні харків'ян за кордон

Комісія при Міносвіти видала 345 свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту в 2025р

План США та Європи передбачає посилення ЗСУ та розгортання європейських сил в Україні – ЗМІ

Росіяни вдарили по об'єкту теплогенерації у Херсоні – ОВА

Ветеранський фонд запустить тематичний грантовий курс у сферах виробництва та організації харчування в 2026р

ЄС знаходиться під безпрецедентним тиском з боку США перед зустріччю щодо фінансування України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА