Інтерфакс-Україна
11:54 16.03.2022

Двох затриманих за мародерство знайдено мертвими в Харківському СІЗО, причини смерті з'ясовуються

1 хв читати

У Харківському слідчому ізоляторі знайдено мертвими двох затриманих напередодні за мародерство, повідомив начальник слідчого управління ГУ Нацполіції в області Сергій Болвінов.

"Наші слідчі затримали двох мародерів. Після усіх юридичних процедур цих мародерів направили в слідчий ізолятор. Наступного дня ми виявили їх в ізоляторі вже мертвими, причини смерті з'ясовуються", - написав Болвінов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, за фактом смерті затриманих слідчі зареєстрували кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу.

"Не мародерствуйте. Бережіть своє життя", - додав Болвінов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

Робочі танки в російській армії закінчилися – OSINT

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

Шмигаль зустрівся з новопризначеним послом Німеччини, говорили про співпрацю в ОПК та розвиток СП

Зеленський запропонував президенту ПА ОБСЄ призначити спецпосланника щодо повернення українських дітей

Українська розвідка працює, щоб не допустити використання РФ суден "тіньового флоту" для диверсій у Європі – Зеленський

Зловмисники викрали в Кривому Розі підприємця, катували і вимагали $500 тис. викупу

Київ передав 3 армійському корпусу ще 3000 FPV-дронів – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА