Інтерфакс-Україна
11:57 16.03.2022

Німецький E.ON, що закуповував невеликі партії у трейдерів "Газпрому", заявив про відмову від російського газу

1 хв читати

Німецький енергоконцерн E.ON заявив про відмову від нових купівель газу у трейдерів "Газпрому".

"E.ON має великий портфель закупівель для приватного сектора, а також для малих і середніх підприємств. Ми купуємо наш газ на оптових ринках у Європі. E.ON не має довгострокових контрактів на постачання безпосередньо з виробниками. Проте невелику кількість природного газу в нашому портфелі було закуплено в торговельних компаній "Газпрому" в Європі", - зазначається в заяві головного виконавчого директора E.ON SE Леонарда Бірнбаума.

У зв'язку з подіями в Україні "ми припинили купівлю нових обсягів у цих компаній".

У 2021 році постачання російського газу в Німеччину перевищили 50 млрд куб. м. Як свідчить довідка "Газпром експорту", основними покупцями російського газу в Німеччині є Uniper, Wingas, WIEH, VNG, OMV.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський планує проінформувати Ердогана щодо української готовності до швидкої дипломатії

Сибіга: G7 знову підтверджує непохитну підтримку, вітає кроки України до миру та закликає Росію припинити війну

Зустрічні умови РФ до безумовного 30-денного перемир'я свідчать про неналаштованість їх на серйозні кроки – Жовква

Україна представить свою позицію на саміті європейських партнерів в суботу

З окупованого лівобережжя Херсонщини вдалось повернути двох дітей

Макрон поговорив із Зеленським і Стармером: Російська агресія повинна припинитись і тактика затягування теж

Сибіга на зустрічі із представниками Інституту Гудзону обговорив партнерство із США та досягнення справедливого і тривалого миру

Рубіо про переговори з РФ: є підстави для обережного оптимізму

Путін заявив про початок зрушень у відносинах між США та РФ після розмови з Трампом і перших контактів по лінії МЗС

Рубіо: якими будуть поступки РФ та України ще належить з’ясувати

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА