Інтерфакс-Україна
13:40 16.03.2022

У Чернігові російські окупанти обстріляли людей, які стояли в черзі за хлібом, загинули щонайменше десять людей - "Суспільне"

1 хв читати
У Чернігові російські окупанти обстріляли людей, які стояли в черзі за хлібом, загинули щонайменше десять людей - "Суспільне"

Російські окупанти в середу обстріляли у Чернігові людей, які стояли в черзі за хлібом, внаслідок чого загинули щонайменше десять людей, повідомляє "Суспільне" з посиланням на свого кореспондента.

"У Чернігові в одному зі спальних мікрорайонів міста російські війська обстріляли людей, які стояли в черзі за хлібом. Про це повідомляє кореспондент "Суспільного" з місця події. За її словами, обстріл стався 16 березня близько 10:00. Унаслідок обстрілу загинули щонайменше десятеро мирних жителів", - ідеться у повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

12 серпня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Британія і Канада підтримали зусилля Трампа, наголосивши, що мир має бути досягнутий разом з Україною, а не нав’язаний їй

У США літак врізався в припарковане повітряне судно під час посадки, сталася пожежа, є постраждалі – ЗМІ

Міністр оборони США: Трамп створив умови для можливої мирної угоди з Путіним. Путін відчуває тиск

Сирський: На Сумському напрямку маємо певні успіхи у звільненні української землі

Окупанти втратили 64 особи на покровському напрямку - Генштаб

ЄС наполягає на участі Зеленського у перемовинах США і РФ та вимагає гарантій безпеки для України - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 122 ворожі атаки - Генштаб

Саратовський НПЗ "Роснефти" зупинив прийом нафти після атаки дрона — ЗМІ

Сили оборони України звільнили Степне та Новокостянтинівку в Сумській області — Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА