Інтерфакс-Україна
14:08 16.03.2022

Денисенко підтвердив викрадення окупантами мера Скадовська

1 хв читати
Денисенко підтвердив викрадення окупантами мера Скадовська

Радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко підтвердив, що російські окупанти викрали мера Скадовська, а мера Мелітополя Івана Федорова вивезли до Луганська.

"Наразі ми вже можемо говорити, що вони викрали трьох мерів - Мелітополь, Дніпрорудне і сьогодні Скадовськ... Щодо мера Скадовська (це сталося - ІФ) буквально нещодавно, у нас немає інформації, куди його повезли. Щодо мера Мелітополя - справді вивезли до Луганська", - повідомив Денисенко в ефірі національного марафону українських телеканалів у середу.

За його словами, мета окупантів - залякати викрадених людей та підняти градус під час переговорного процесу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА