Інтерфакс-Україна
14:14 16.03.2022

У школах Львова розпочали навчання понад 2 тисячі дітей вимушених переселенців – мерія

1 хв читати

Львів. 16 березня. ІНТРФАКС-УКРАЇНА – 2 115 дітей вимушених переселенців залучено до онлайн-навчання у Львові, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

"Станом на 16 березня навчаються 73 тисячі львівських учнів та 2 115 вимушено переміщених українців", – зазначено у повідомленні.

За даними міськради, 73 тисячі – це 84% від загальної кількості учнів львівських шкіл.

Наразі у приміщеннях львівських шкіл проживають у середньому від 40 до 100 вимушено переміщених осіб.

Раніше міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що у Львові перебувають до 200 тисяч вимушено переміщених осіб із фронтових районів України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Авіаційні ресурси повідомляють про закриття двох аеропортів і активність польських ВПС на сході Польщі

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посиленні заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА