Інтерфакс-Україна
14:37 16.03.2022

Російські окупанти поблизу Києва перейшли в оборону – Міноборони України

1 хв читати
Російські окупанти поблизу Києва перейшли в оборону – Міноборони України

Російські окупанти намагалися відновити наступ на Вишгород поблизу Києва, проте успіхів не досягли та перейшли до оборони, повідомляє пресслужба Міноборони України в середу.

"Ворог здійснює спроби відновлення наступальних дій в напрямку на Вишгород. Протягом доби противник намагався просунутися у бік Києва. Успіху не мав, перейшов до оборони", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому у фейсбуці.

У ньому також наголошується, що російські окупаційні війська намагаються продовжувати стратегічну наступальну операцію проти України.

"Завдання щодо розгрому угруповань ЗС України, виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей та встановлення контролю над лівобережною частиною України не виконані. Частково досягли мети на Донецькому напрямку, зупинені на Миколаївському напрямку", - наголошують у Міноборони.

Там уточнюють, що у напрямку Броварів спостерігається переміщення малочисельних груп техніки окупантів у межах зайнятого району населених пунктів Богданівка та Велика Димерка. Повітряна розвідка позицій ЗС України проводиться із застосуванням БПЛА "Орлан-10".

Крім того, окупанти намагаються переміщувати додаткові резерви Східного воєнного округу.

"У зв'язку із значними втратами на південному напрямку командування збройних сил країни-агресора відмовилося від посилення угруповання військ на Поліссі додатковими резервними підрозділами зі складу 5-ї загальновійськової армії", - зазначають у відомстві.

Там додають, що окупанти намагаються закріпитися на досягнутих рубежах, здійснюють перегрупування військ та спроби відновити боєздатність своїх підрозділів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Blockbuster Mall запустив маршрут із Вишгорода

Окупанти вночі атакували дронами Одеський район, постраждала людина, пошкоджені дитсадок і приватний будинок, 500 абонентів без світла

США вийдуть із групи, яка розслідує відповідальність за вторгнення в Україну

Під Києвом вночі збито 25 ворожих дронів, ще 12 локаційно втрачені, жертв та руйнувань немає

Окупанти втратили за добу 1210 військових і 170 одиниць техніки

17 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА