Інтерфакс-Україна
20:49 16.03.2022

ЄСПЛ призупинив розгляд усіх заяв проти РФ у зв'язку з її виходом із Ради Європи

1 хв читати

Європейський суд з прав людини вирішив призупинити розгляд усіх заяв проти РФ, йдеться у поширеному пресслужбою суду релізі.

"Відповідно до резолюції Комітету міністрів про те, що Російська Федерація перестає бути членом Ради Європи з 16 березня 2022 року, суд ухвалив призупинити розгляд усіх заяв проти Російської Федерації", - йдеться у заяві ЄСПЛ.

У документі наголошується, що розгляд скарг призупинено до визначення правових наслідків виходу РФ у роботі ЄСПЛ.

У середу Комітет міністрів Ради Європи ухвалив, що з 16 березня 2022 року Росія перестане бути членом організації.

Глава міжнародного правозахисного проєкту "Агора" Павло Чіков пояснив, що після виходу РФ з Ради Європи та з-під юрисдикції ЄСПЛ росіяни зможуть скаржитися на порушення своїх прав з боку влади до комітетів ООН. Проте ті не зможуть присуджувати грошову компенсацію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Можливість встановлення миру в України стане зрозумілою за два тижні, після цього вірогідна зміна тактики - Трамп

Трамп має намір вийти на патрулювання вулиць Вашингтона разом із поліцейськими та військовослужбовцями

Сили оборони відбивають спроби окупантів просунутися в Степногірську Запорізької області – DeepState

Удар РФ по заводу в Мукачеві був показовим ударом по американській власності та інвестиціям – Зеленський

Єврокомісар Кос засудила російські атаки по цивільному населенню в Україні

Грем має намір просувати визнання Росії державою, що підтримує тероризм, через викрадених в Україні дітей

Зеленський анонсував щоденні кроки партнерів на підтримку України

Сіярто пропонував етнічним угорцям Закарпаття допомогу після удару РФ по Мукачеву – Орбан

Україна та Представництво Євросоюзу розширять співпрацю щодо протидії корупції, судової реформи та розвитку правових інституцій

Зеленський підписав закон про 15 днів гарантованої відпустки для військовослужбовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА