Інтерфакс-Україна
21:05 16.03.2022

Українські дипломати докладуть максимальних зусиль, щоб причетні до бомбового удару по драмтеатру в Маріуполі були покарані - МЗС

2 хв читати

Українські дипломати докладуть максимальних зусиль, щоб кожна людина, причетна до бомбового удару по драматичному театру в Маріуполі та сотням інших злочинів проти українців, була покарана, заявило Міністерство закордонних справ України.

"Режим Путіна вже давно перетнув межу людяності. Українські дипломати докладуть максимальних зусиль, щоб кожна людина, причетна до цього та сотні інших злочинів проти українців, була покарана", - йдеться у заяві МЗС України в середу.

У міністерстві наголосили, що завдавши цілеспрямованого бомбового удару в місце масового скупчення цивільних людей, Росія вчинила черговий військовий злочин. Також у МЗС звернули увагу на те, що цей злочин був скоєний у той час, коли президент Міжнародного суду ООН зачитувала наказ, який зобов'язав Росію негайно припинити всі військові дії на території України.

"Закликаємо міжнародне співтовариство посилити санкційний тиск на Росію, щоб зупинити звірства російської армії в Україні, а також продовжувати надавати нашій державі підтримку для захисту українського народу", - наголошується в заяві МЗС України.

У середу, 16 березня, російська авіація скинула потужну бомбу на приміщення драматичного театру в Маріуполі. Будівля театру була місцем притулку для сотень маріупольців, які втратили свої будинки в результаті бомбардування та обстрілу міста з боку російської армії. Внаслідок бомбового удару було зруйновано центральну частину будівлі театру, багато людей опинилися під завалами. Наразі неможливо встановити точну кількість постраждалих через обстріли.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Керівник ГО вимагав від командира в/ч понад 1 млн грн за "вплив" на виділення коштів для дронів – Офіс генпрокурора

Україна і Словаччина домовилися про технічне та фінансове співробітництво

Суд Польщі не екстрадував до ФРН українця, підозрюваного в підриві "Північних потоків"

У 2026 році Україна отримає понад 165 млн євро від Коаліції з розмінування – Міноборони

Шмигаль обговорив з міністром оборони Болгарії безпеку судноплавства та співпрацю в межах SAFE

Українська делегація на зустрічі з міністром енергетики США обговорила перспективи співробітництва щодо скрапленого газу

Ідентифіковано двох російських військових, причетних до катування мирних мешканців під час окупації частини Ізюмського району Харківської області

Мінкультури закликає долучатися до Тижня української мови у Вікіпедії

В’їзд в ЄС Путіну не заборонено, питання прольоту його літака знаходиться в компетенції кожної окремої країни ЄС - Єврокомісія

ВМС ЗСУ підтвердило збиття росіянами власного винищувача в Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА