22:35 16.03.2022

До Запоріжжя з Маріуполя евакуйовано понад 6,4 тис. осіб, зокрема понад 2 тис. дітей - Верещук

1 хв читати

У середу, 16 березня, до Запоріжжя прибуло понад 6,4 тис. людей, евакуйованих із Маріуполя, повідомила віцепрем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

"Нашу колону з продовольством та автобусами для евакуації так і не пропустили до Маріуполя. Зважаючи на ситуацію було організовано збирання людей, які вибралися із заблокованого Маріуполя до Бердянська. Наразі всі 15 автобусів із маріупольцями доїхали до Запоріжжя, де їм надається необхідна допомога. Загалом до Запоріжжя сьогодні прибули 6426 маріупольців, із них - 2039 дітей. Колони приватного транспорту і в цей час продовжують рухатися у напрямку Запоріжжя. Продовольство та медикаменти ми залишили у Бердянську, де організовано пункти допомоги всім, хто продовжує виїжджати з блокадного міста", - розповіла Верещук на брифінгу у середу.

Вона уточнила, що переговори про припинення вогню та відкриття гуманітарних коридорів продовжаться у четвер. Крім того, планується організувати коридори для постачання гуманітарної допомоги до заблокованих населених пунктів Харківської та Київської областей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА