Інтерфакс-Україна
07:45 17.03.2022

Двоє людей загинули і 92 дістали поранення в результаті сильного землетрусу в Японії - ЗМІ

1 хв читати
Двоє людей загинули і 92 дістали поранення в результаті сильного землетрусу в Японії - ЗМІ

Двоє людей загинули і 92 поранені внаслідок потужного землетрусу, що стався на північному сході Японії пізно ввечері в середу, повідомляють місцеві ЗМІ.

Станом на 6:30 (00:30 кск) ранку четверга, загалом 92 особи отримали поранення в семи префектурах, дві людини загинули, повідомило Агентство боротьби з пожежами та стихійними лихами.

Як повідомлялося, землетрус магнітудою 7,4 стався в середу близько 23:30 (17:30 за київським часом). Епіцентр землетрусу залягав на глибині 60 кілометрів біля берега префектури Фукусіма. Підземні поштовхи відчувалися здебільшого в східній Японії.

Сотні людей, що живуть уздовж узбережжя у Фукусімі та Міягі, евакуйовані у притулки.

Землетрус призвів до відключення електроенергії більш ніж у 2 млн домогосподарств та порушив залізничне сполучення.

ОСТАННЄ

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

Шмигаль обговорив із заступницею Генсека НАТО підтримку України та наслідки атаки на Київ

Єрмак: З ТОТ повернули ще трьох українських дітей у межах ініціативи Bring Kids Back UA

На Дніпропетровщині російські війська атакували рятувальників FPV-дроном під час ліквідації наслідків обстрілу — ДСНС

Зеленський: Працювали з українською переговорною командою щодо тексту в документі, який напрацьований зі США в Женеві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА