Інтерфакс-Україна
12:13 17.03.2022

Німеччина обговорює з Норвегією будівництво трубопроводу для постачання водню

1 хв читати
Німеччина обговорює з Норвегією будівництво трубопроводу для постачання водню

Німеччина і Норвегія обговорюють будівництво трубопроводу між двома країнами для транспортування водню як один із заходів скорочення залежності Європи від російських енергоресурсів.

Як було оголошено в середу за підсумками зустрічі міністра економіки Німеччини Роберта Габека з прем'єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере, найближчим часом дві країни розпочнуть технічний аналіз проекту транспортування "зеленого" водню з Норвегії до ФРН.

"Найближчими місяцями та роками буде дуже важливо прискорити розробку альтернативних джерел постачань енергоресурсів у Європу для заміщення російської нафти та газу, а також розробити необхідну інфраструктуру для цього", - йдеться в офіційній заяві двох країн.

Німеччина, що є найбільшою економікою Європи, заявила про намір переглянути джерела постачань енергоносіїв з моменту початку Росією військової агресії в Україні. На частку постачань із Росії припадає понад половина закуповуваного Німеччиною газу, 50% імпорту вугілля і приблизно третина імпорту нафти, зазначає агентство Bloomberg.

Канцлер ФРН Олаф Шольц пообіцяв збільшити резервні потужності для зберігання газу та вугілля, щоб скоротити ризики потенційних перебоїв у постачаннях. Крім того, влада країни закуповує скраплений природний газ, підтримує проекти будівництва СПГ-терміналів і активізує впровадження відновлюваних джерел енергії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китай застерігає від "безвідповідальних зауважень" - ЗМІ

Фільми Андерсона, Астера і Лінклейтера увійшли до конкурсної програми Каннського кінофестивалю

Ткаченко: З цього дня Поворозник більше не виконує обов'язки першого заступника начальника КМВА

Внаслідок ДТП у Львівській області госпіталізували семеро осіб

САП: 48 обвинувачених, справи яких слухаються в суді, за власною ініціативою мобілізувались до ЗСУ

ВАКС застосував запобіжний захід до директора компанії-постачальника продуктів харчування до ЗСУ Мелеші

У Миколаївській, Херсонській та Кіровоградській областях вночі та вранці значний мокрий сніг, на більшій частині України заморозки

ЄС у відповідь на призупинку нових тарифів від США призупинить підготовлені контрзаходи

WSJ розповів про перші бої ЗСУ з північнокорейцями

"Транспортний безвіз" між Україною та ЄС автоматично продовжено до кінця 2025 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА