Інтерфакс-Україна
12:27 17.03.2022

Російські війська пошкодили 14 закладів спортивної інфраструктури, а три повністю знищені - Мінспорту

1 хв читати

Міністерство молоді та спорту заявляє, що російські війська пошкодили чотирнадцять закладів спортивної інфраструктури, а три знищені повністю.

Згідно з повідомленням пресслужби міністерства, в Житомирській області три заклади пошкоджено, вибито вікна; у Київській області та місті Києві два заклади пошкоджено, один зруйновано; в Харківській області пошкоджено п'ять закладів, на їхній території лежать нерозірвані снаряди, один заклад зруйновано; у Херсонській області три заклади пошкоджено; в Чернігівській області та місті Чернігові знищено кілька трибун стадіону, пошкоджено медичний центр.

Зазначається, що через постійні бої на території Луганської та Донецької областей поки що неможливо надати розгорнуту статистику руйнувань об'єктів спортивної інфраструктури в цих регіонах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США погодили передання Україні Німеччиною ракет до "Патріотів" і артилерійських боєприпасів великої дальності - ЗМІ

СБУ затримала кримінального авторитета Олійника на прізвисько Умка - ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 117 ворожих атак - Генштаб

Лідери Коаліції охочих домовилися про санкції у разі відмови РФ від припинення вогню - Зеленський

ТЕКСТ: Спільна заява лідерів Франції, Німеччини, Польщі, Великої Британії та України за підсумками зустрічі в Києві

Зеленський і Макрон підсумували засідання Коаліції охочих на двосторонній зустрічі

Зеленський і Стармер провели розмову під час відвідання Софійського собору

Речник Путіна заявляє про "свою позицію" РФ щодо припинення вогню у відповідь на пропозиції України, США і Коаліції охочих

Зеленський, Макрон і Стармер провели спільну прогулянку Києвом після засідання коаліції охочих

Спецпосланець Віткофф має передати Путіну 22 пропозиції від України й партнерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА