Інтерфакс-Україна
13:00 17.03.2022

РФ намагається поширювати дезінформацію для формування міфу про "непереможність" власної армії - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
РФ намагається поширювати дезінформацію для формування міфу про "непереможність" власної армії - Генштаб ЗСУ

У зв'язку з великими втратами російської армії в Україні РФ намагається поширювати дезінформацію для формування міфу про "непереможність" російських військових у жителів тимчасово окупованих територій України і громадян РФ, повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ в четвер.

"Противник намагається поширювати дезінформацію всіма доступними каналами комунікацій і серед населення тимчасово окупованих територій, і серед власного населення з метою формування міфу про "непереможність" збройних сил Російської Федерації", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому у фейсбуці.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати Національного архівного фонду від початку повномасштабного вторгнення менше 2% - голова Укрдержархіву

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА