15:30 17.03.2022

У Сумській області комендантська година буде з 19:00 до 7:00 - голова обладміністрації

1 хв читати
У Сумській області комендантська година буде з 19:00 до 7:00 - голова обладміністрації

Час дії комендантської години на Сумщині буде збільшено з четверга, повідомив голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький.

"Міняємо час комендантської години! З 17 березня 2022 р. діє з 19:00 до 07:00 комендантська година шляхом заборони перебування громадян у встановлений період доби на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток, а також рух транспортних засобів", - написав Живицький у телеграмі.

Як повідомлялося, комендантська година в Сумській області була впроваджена з 25 лютого і діяла з 22:00 до 6:00. 28 лютого в м. Охтирка її було встановлено з 17:30 до 7:00.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА