Інтерфакс-Україна
10:15 18.03.2022

Українські військові збили російський винищувач-бомбардувальник СУ-34 у Київській області – голова ОВА

1 хв читати
Українські військові збили російський винищувач-бомбардувальник СУ-34 у Київській області – голова ОВА

Сухопутні війська України збили російський винищувач-бомбардувальник СУ-34 у Бучанському районі Київської області, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

"Закриваємо небо над Київською областю своїми силами! Близько 8:15, в Бучанському районі, підрозділами ППО Сухопутних військ України збито ворожий винищувач-бомбардувальник СУ-34! Літак збито з використанням ПЗРК "Стінгер", – написав він своєму телеграм-каналі.

Павлюк також додав, що катапультування екіпажу не помічене, а літак упав на тимчасово окупованій території.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

Трамп заявив, що США можуть вийти із переговорного процесу щодо врегулювання війні РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА