11:25 18.03.2022

Мінрегіон відновив роботу Єдиної е-системи у сфері будівництва

1 хв читати
Мінрегіон відновив роботу Єдиної е-системи у сфері будівництва

Роботу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва відновлено на територіях, де не ведуться активні бойові дії, повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.

Так, відновлено послуги, що надавалися до війни: завантаження проєктної документації на будівництво, проведення експертизи об'єктів, видача містобудівних умов та обмежень, отримання права на виконання підготовчих та інших робіт, прийняття об'єктів в експлуатацію.

Крім того, до виконання своїх функцій готові також органи архітектурно-будівельного контролю та Державна інспекція архітектури та містобудування.

Відповідно до повідомлення, ефективне функціонування будівельної сфери підтримає у роботі виробників будівельної продукції, галузь транспорту, проєктування, забезпечить робочі місця.

 

ОСТАННЄ

Три людини провалилися під кригу на Харківщині – ДСНС

США закликали владу Сирії притягнути до відповідальності винних у масових убивствах сирійських меншин

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

За день на фронті 140 боїв, найбільше на покровському, курському та сіверському напрямках – Генштаб

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА