Інтерфакс-Україна
11:31 18.03.2022

Минулої доби окупанти обстрілювали 11 населених пунктів у Донецькій області, є загиблі та поранені – поліція

1 хв читати
Минулої доби окупанти обстрілювали 11 населених пунктів у Донецькій області, є загиблі та поранені – поліція

Минулої доби російські військові обстрілювали з реактивної та важкої артилерії 11 населених пунктів на Донеччині, зруйновано щонайменше 16 житлових будинків та об'єктів інфраструктури, є загиблі та поранені, повідомляє Національна поліція України.

"За добу обстрілу росіян зазнали 11 населених пунктів. Пошкоджено щонайменше 16 житлових будинків та об'єктів інфраструктури. Внаслідок ударів російських військ є загиблі та поранені, серед них – діти, а також працівники поліції та ДСНС", - ідеться в оперативному зведенні поліції Донецької області, розміщеному в телеграм-каналі Нацполіції.

Так, за інформацією поліції, під вогнем окупантів перебували Маріуполь, Авдіївка, Красногорівка, Мар’їнка, Вугледар, Богоявленка, Новомихайлівка, Степне, Ольгинка, Василівка, Верхньоторецьке.

"Ворог гатив по містам і селам з реактивної та важкої артилерії. Серед цивільних об’єктів, які зруйнувала РФ, - багатоповерхові та приватні оселі, база відпочинку, 11 магазинів тощо", - йдеться у повідомленні.

Поліція інформує про відкриття кримінального провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) та ст. 110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України) Кримінального кодексу України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд планує скасувати обов'язкове підписання актів виконаних робіт при безготівковому розрахунку за них - Свириденко

Кількість постраждалих внаслідок нальоту російських ударних дронів на Запоріжжя зросла до 15 – ОВА

Посилення відповідальності військових за непокору виключено з проєкту закону в результаті консультацій Міноборони й комітетів ВР

Одна людина загинула внаслідок атаки ворога у Сумській області - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 129 ворожих атак - Генштаб

Озброєння Сил оборони на 60% - українського виробництва

Зеленський анонсував тиждень активної взаємодії з партнерами України

Польські мітингувальники завершили блокування руху вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині"

Зеленський: Уже 26 країн готові діями гарантувати Україні безпеку

Заарештовано народного депутата Христенка, розшукуваного за підозрою у держзраді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА