Інтерфакс-Україна
12:11 18.03.2022

На Харківщині ЗСУ частково знищили та зупинили просування підрозділів 437-го навчального полку та 26-го танкового полку ЗС РФ - Синєгубов

1 хв читати
На Харківщині ЗСУ частково знищили та зупинили просування підрозділів 437-го навчального полку та 26-го танкового полку ЗС РФ - Синєгубов

Минула ніч у Харкові була відносно спокійною, проте вранці розпочався ворожий ракетний обстріл, є постраждалі, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"За інформацією Штабу оборони, вперше за 23 доби масштабного вторгнення Росії з півночі до 4-ї години ранку противник жодного разу не обстріляв місто. Але вже зранку кілька ракет влучили у корпус навчального закладу, на жаль, є постраждалі", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

Він повідомив також, що рятувальникам вдалося локалізувати масштабну пожежу на найбільшому ринку "Барабашово", який окупанти обстріляли 17 березня.

Синєгубов зазначив також, що є жертви серед мирного населення внаслідок обстрілу Мерефи, складна ситуація на Ізюмщині, в Балаклії, Липцях, Циркунах, Куп'янську, Вовчанську. У російському полоні перебуває селищний голова Великобурлуцької громади Віктор Терещенко.

За словами Синєгубова, ЗСУ міцно тримають позиції та відбивають ворожі спроби наступів.

З боку Росії були спроби атак, зокрема з використанням світлошумових гранат. Але наші Збройні сили відбивають усі спроби наступів. Також отримують нові поповнення боєприпасів, нам є чим стерти ворога з харківської землі! ЗСУ частково знищили та зупинили просування вглиб України підрозділів 437-го навчального полку та 26-го танкового полку збройних сил Російської Федерації. Окупанти рухалися у напрямку Кам'янки, втрати ворога уточнюються, з нашого боку втрат немає", - написав Синєгубов.

Джерело: https://t.me/synegubov/2674?fbclid=IwAR2cDILHTH7RmXB2FsoJJDJRLdm1KinJSQt4U-2ZTu9BfeogLOuy-tue6F0

ОСТАННЄ

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посиленні заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА