Інтерфакс-Україна
14:01 18.03.2022

Ferrexpo продовжило термін звітності за 2021 рік до 30 червня через агресію РФ, продовжує роботу

2 хв читати

Гірничорудна компанія Ferrexpo plc (LSE: FXPO) з активами в Україні після консультацій з Управлінням фінансового регулювання та нагляду встановила крайній термін публікації фінансових результатів компанії за 2021 рік - 30 червня 2022 року.

Згідно з повідомленням Ferrexpo, це продовження оприлюднення звітності пов'язане з невизначеністю, що зберігається через вторгнення Росії в Україну, що вплинуло на можливість компанії завершити всі необхідні процеси з підготовки результатів діяльності.

Наразі, з огляду на невизначеність ситуації в Україні, група, як і раніше, не може вказати дату публікації фінансової звітності компанії за 2021 рік, констатується в оголошенні.

Головний виконавчий директор (СЕО) Джим Норт (Jim North) у своєму коментарі зазначив, що ситуація в Україні безпрецедентна для Ferrexpo та непередбачувана.

"Рішення використовувати доступне продовження оприлюднення звітності було ухвалено у світлі значної невизначеності групи щодо її найближчих перспектив, а також здатності групи завершити свою фінансову звітність і для незалежних аудиторів групи для завершення своїх аудиторських процедур. Незважаючи на тривалий і стрімкий характер подій в Україні, продовження до 30 червня 2022 року дасть нам додатковий час для завершення необхідних робочих процесів для оприлюднення наших підсумків за рік", - пояснив гендиректор.

Він також додав, що Ferrexpo і надалі приділятиме увагу захисту працівників та місцевих спільнот, а також робитиме свій внесок в українську економіку за рахунок виробництва залізорудних окатишів.

"Ми намагатимемося опублікувати наші звіти, щойно ситуація в Україні дасть нам змогу це зробити", - резюмував топменеджер.

Як повідомлялося, Ferrexpo 25 лютого направило низці клієнтів повідомлення про форс-мажор через припинення відвантаження окатишів споживачам у порту "Південний" на Чорному морі після відповідної інформації портової влади.

Ferrexpo – залізорудна компанія з активами в Україні. Ferrеxpo належить 100% акцій Полтавського ГЗК, 100% Єристівського ГЗК та 99,9% Біланівського ГЗК.

Компанія протягом першого півріччя 2021 року збільшила виручку на 74,3% – до $1 млрд 352,66 млн, її чистий прибуток зріс у 2,7 раза – до $661,43 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга поділився з главою МЗС Саудівської Аравії думками щодо того, як країни Затоки можуть сприяти досягненню миру в Україні

Глави МЗС G7 підтвердили підтримку України у захисті територіальної цілісності, погодилися, що поточна лінія зіткнення має бути відправною точкою для переговорів - заява

Сибіга на зустрічі з бразильським колегою наголосив на готовності України до беззастережного припинення вогню

Сибіга розповів новому главі МЗС Японії про енергетичні потреби напередодні зими, запросив в Україну

Сили оборони відбили з початку доби 216 ворожих атак - Генштаб

Сибіга обговорив з індійським колегою співпрацю між країнами, поділилися баченням шляху до миру

"Полтаваобленерго" спростувала власну інформацію про відсутність постачання е/е з ОЕС України після обстрілів РФ 8 листопада

Уряд відсторонив від роботи віце-президента "Енергоатому" Хартмута та директорів з фінансів та правового забезпечення – Свириденко

Уряд продовжує ухвалювати рішення щодо менеджменту НАЕК "Енергоатом" – Свириденко

Зеленський подякував урядам Канади й Великої Британії за санкції проти РФ та енергетичну підтримку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА