Інтерфакс-Україна
11:56 19.03.2022

Повітря у Києві поступово покращується - КМВА

1 хв читати
Повітря у Києві поступово покращується - КМВА

Через пожежі на околицях столиці спостерігається перевищення концентрації пилу, станом на ранок суботи спостерігається поступове покращення якості повітря, повідомляє Київська міська військова адміністрація (КГВА).

"У Києві зафіксовано погіршення якості повітря: спостерігається перевищення концентрацій пилу. Причиною стали пожежі на околицях столиці, зокрема у Гостомелі, Бучі, пожежі на індустріальних об'єктах, а також рух повітряних мас від джерел загоряння та низька швидкість вітру", - йдеться у повідомленні, розміщеному в телеграм-каналі міськадміністрації

Згідно з повідомленням, максимальна концентрація пилу в атмосферному повітрі в ніч на 19 березня перевищувала граничну допустиму у 2-3 рази.

"Концентрації інших забруднювальних речовин, за якими здійснюються спостереження (оксид та діоксид азоту, оксид сірки, озон, формальдегід, оксид вуглецю, сірководень) також зросли, але перевищення гранично допустимих концентрацій не виявлено", - наголошується у повідомленні.

У КМВА заявляють, що станом на ранок 19 березня спостерігається поступове покращення якості повітря. "Перевищення гранично допустимих концентрацій відсутні", - йдеться у повідомленні.

Водночас київська влада не радить киянам виходити на вулицю, а також просить зачинити вікна, завісити їх вологими простирадлами, пити багато води, а якщо є очищувач повітря, то вмикати на максимум.

Джерело: https://t.me/KyivCityOfficial/2726

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ: затримано ще 5 ворожих агітаторів, серед них – дружина клірика та медпрацівник

УЧХ допомагає постраждалим після російської атаки на Запоріжжя

Зеленський прибув до Лондона

Генштаб ЗСУ: Уражено ЗРК "ТОР-М2У", район зосередження БРК "Бастіон", вузол зв’язку та об’єкти військової логістики ворога

"Ліси України" посилили протипожежні заходи через перші лісові пожежі на заході країни

Групу українців підозрюють в Індії в незаконному перетині кордону, але доведених фактів нема – МЗС

Генпрокурор: повідомлено про підозру ще трьом організаторам депортації 213 українських дітей

Кошта та фон дер Ляєн виступили із заявою щодо "Дружби"

Радник міністра оборони: Росія запустила 40 "Ланцетів" без б/ч для своєї ІПСО

На Київщині затримано чоловіка, який за $9 тис. обіцяв вивезти військового з місця служби та переправити за кордон - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА