10:21 21.03.2022

Унаслідок влучання ракети у Святошинський район Києва пошкоджено шість будинків, дві школи, два садки, три будинки практично непридатні для проживання

1 хв читати
Унаслідок влучання ракети у Святошинський район Києва пошкоджено шість будинків, дві школи, два садки, три будинки практично непридатні для проживання

Внаслідок влучання ракети у Святошинський район Києва у неділю ввечері пошкоджено шість будинків, дві школи, два садки, три будинки практично непридатні для проживання, повідомив перший заступник голови Київської міської військової адміністрації Микола Поворозник.

"Потрапила ракета у житловий масив, пошкоджено шість будинків, дві школи, два садки, три будинки практично непридатні для проживання. Евакуйовано приблизно 200 людей із цих будинків", - сказав Поворозник в ефірі "24 каналу" у понеділок.

Він зазначив, що з вечора неділі продовжуються протиаварійні роботи, щоб будинки, в яких можна проживати, були відремонтовані підручними засобами, зокрема фанерою та плівкою. За словами Поворозника, будинки, де не можна мешкати, консервуються.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА

Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей

Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА